Proč jsem se rozhodla psát blog?

Jak už to tak v životě bývá, někdy je potřeba vykročit novým směrem.

Od prvotního nesmělého sdílení svého nápadu s nejbližším okolím do dnešního dne vykrystalizovalo jasné téma. Téma, které je mně blízké.

Cestování letadlem. Létání se prolíná celým mým životem.  

Vždy jsem byla silně ovlivňována leteckým prostředím, což vyústilo i do jasné volby profese v letectví. V tomto oboru jsem měla možnost pracovat v několika různých povoláních. Na palubě letadla, ve výcvikovém středisku pro posádky letadel, abych se znovu vrátila přímo do  provozu. Jsem nyní opět v kontaktu s cestujícími, pracuji pro zahraniční leteckou společnost.

Díky tomu  se zrodil tento projekt. Je v něm vepsaný můj příběh a nyní je čas pustit ho ven.

Vlastně úplně první nápad začít psát blog vznikl v r. 2013

v době, kdy jsem v Chennai a později v Jakartě žila s rodinou a  byla součástí letecké komunity. Měla jsem spoustu ne-uvěřitelných  zážitků, se kterými jsem se tehdy chtěla podělit se světem.  

Možná tušíte, jak to asi mohlo vypadat, když se blondýna ocitla v končinách, kde to na první pohled vypadá, že tam ještě nedosáhla moderní civilizace.  Upřímně, ani na druhý…. Manžel stále  na cestách, moc se s námi nezdržoval, takže jsem byla vržená se dvěma dětmi do do situací, kde jsem si sama na sobě prakticky denně ověřovala, že jsem schopná přežít cokoliv 😀 .

Tenkrát jsem si v průvodci našla, že Chennai je zajímavá tím, že v ní nenajdete žádné zajímavé historické památky. Nejen, je zajímavá i tím, jací jsou místní lidé.

Tady někde se zrodil můj nápad na blog 🙂

Tohle bylo ovšem bylo na samostatný blog o mém působení v Indii. Možná jednou se osmělím, deníček mám plný zápisků…

Mým záměrem je dodávat užitečné a praktické informace, které vám zjednoduší život při cestování letadlem. 

Takže hurá na palubu!

Ať jsou vám všechny informace a tipy k užitku a  doufám, že vás čtení bude bavit 🙂 .

 

Průvodce k cestování letadlem najdete v eBooku 9 KROKŮ K POHODOVÉMU LETU. Ke stažení zdarma zde: https://alexandrataranzova.cz/ebook-zdarma/ 

 

 

Mojí vášní je letectví. Jako letuška jsem strávila na palubách letadel téměř 20 let a miluji tento svět, který voní dálkami a exotikou. Baví mě inspirovat lidi k tomu, aby si svůj let užili a zmírnili obavy z cestování letadlem. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.